Гепатологія

У нашому центрі ви маєте можливість всебічно обстежити стан своєї печінки за допомогою повного переліку сучасних лабораторних досліджень і пройти ультразвукове дослідження на сучасному обладнанні експертного класу (TOSHIBA Aplio 500, Японія).

Увага!

В Україні, згідно з останніми даними, понад 2 мільйони людей інфіковані вірусом гепатиту С та іншими видами гепатотропних вірусів. Вірусний гепатит С називають «лагідним вбивцею» за те, що він тривалий час протікає приховано, не проявляючи себе. Пацієнт живе звичайним життям, вживає помірну кількість алкоголю і дізнається про наявність інфекції тільки коли у нього формується рак печінки, цироз печінки або важкий хронічний гепатит. Грізні ускладнення, такі як цироз печінки і рак печінки, можна попередити виконавши всього кілька лабораторних тестів, які дозволять виключити наявність гепатитів, оцінити вплив алкоголю на організм людини.

Адекватна дієта і правильне лікування, яке вам призначать лікарі-гепатологи нашого медичного центру, дозволять впоратися з ураженням печінки і уникнути цирозу.