Лікування діабету та його ускладнень

Діабет – це хронічна хвороба, що розвивається в тих випадках, коли підшлункова залоза не виробляє достатньо інсуліну або коли організм не може ефективно використовувати вироблений ним інсулін. Інсулін – це гормон, який регулює рівень вмісту цукру в крові.

У нашому медичному центрі наші фахівці забезпечують:
– індивідуальний підхід до кожного пацієнта для ефективного лікування;
– навчання пацієнтів;
– підбір цукрознижувальної терапії з урахуванням особливостей організму, віку, ускладнень;
– профілактику ускладнень;
– добовий моніторинг цукру крові приладом Guardian Connect (Medtronic, США);
– апаратний догляд за стопами (Hadewe, Німеччина).

У нашій клініці лікування діабету засноване на навчанні необхідної дієти, зниженні рівня вмісту глюкози в крові (індивідуальна цукрознижувальна терапія), рекомендаціях щодо фізичної активності та лікуванні ускладнень захворювання. Для запобігання ускладнень також важливо припинити вживання тютюну.

Наші експерти також приділяють особливу увагу профілактиці можливих ускладнень, що можуть виникнути при діабеті. Ми спільно з вами розробимо індивідуальний план догляду, який допоможе зменшити ризик ускладнень та забезпечить ваше довгострокове здоров’я.

Важливо знати!

Цукровий діабет – небезпечне захворювання, щорічно забирає життя 2 мільйонів людей в усьому світі. Багатьох людей можна було врятувати, якби захворювання було вчасно розпізнано. Згідно даних ВООЗ діабет є однією з основних причин сліпоти, ниркової недостатності, інфарктів, інсультів і ампутацій нижніх кінцівок.

Ризик захворіти на цукровий діабет стосується кожного з нас.

Тому наші фахівці допомагають всім бажаючим вчасно визначити, чи є у них цукровий діабет чи ні. Єдиним способом надійно встановити наявність цукрового діабету, є аналіз крові на цукор. Тільки цей метод на 100% підтверджує наявність хвороби.

Якщо ви шукаєте найкращий підхід до лікування діабету, наш медичний центр готовий стати вашим надійним партнером у цьому шляху. Звертайтеся до нас для консультації та запису на прийом. Ваше здоров’я – наш пріоритет, і ми завжди готові допомогти вам досягти оптимального контролю над вашим станом.

Лікування діабету