Лікування діабету та його ускладнень - Клиника Elitmed Service

Лікування діабету та його ускладнень

Діабет – це хронічна хвороба, що розвивається в тих випадках, коли підшлункова залоза не виробляє достатньо інсуліну або коли організм не може ефективно використовувати вироблений ним інсулін. Інсулін – це гормон, який регулює рівень вмісту цукру в крові.

У нашому медичному центрі наші фахівці забезпечують:
– індивідуальний підхід до кожного пацієнта для ефективного лікування;
– навчання пацієнтів;
– підбір цукрознижувальної терапії з урахуванням особливостей організму, віку, ускладнень;
– профілактику ускладнень;
– добовий моніторинг цукру крові приладами i-Pro2 та Guardian Connect (Medtronic, США);
– апаратний догляд за стопами (Hadewe, Німеччина).

У нашій клініці лікування діабету засноване на навчанні необхідної дієти, зниженні рівня вмісту глюкози в крові (індивідуальна цукрознижувальна терапія), рекомендаціях щодо фізичної активності та лікуванні ускладнень захворювання. Для запобігання ускладнень також важливо припинити вживання тютюну.

Важливо знати!

Цукровий діабет – небезпечне захворювання, щорічно забирає життя 2 мільйонів людей в усьому світі. Багатьох людей можна було врятувати, якби захворювання було вчасно розпізнано. Згідно даних ВООЗ діабет є однією з основних причин сліпоти, ниркової недостатності, інфарктів, інсультів і ампутацій нижніх кінцівок.

Ризик захворіти на цукровий діабет стосується кожного з нас.

Тому наші фахівці допомагають всім бажаючим вчасно визначити, чи є у них цукровий діабет чи ні. Єдиним способом надійно встановити наявність цукрового діабету, є аналіз крові на цукор. Тільки цей метод на 100% підтверджує наявність хвороби.

Меню