Єрьоменко Наталія Вікторівна

ендокринолог-діабетолог

лікарський стаж 32 роки

У 1990 році закінчила Запорізький державний медичний університет.

Після пройшла курси первинної спеціалізації з ендокринології в Харкові і почала працювати ендокринологом в обласній клінічній лікарні.

У 1993 р. відділення ендокринології було реорганізовано і відкрито Запорізький ендокринологічний диспансер, де Наталія Вікторівна продовжила працювати як лікар-ендокринолог.

З 1996 року Єременко Н. В. була завідувачкою діабетологічного відділення. Щодня консультувала та лікувала десятки пацієнтів із цукровим діабетом та іншою ендокринною патологією.

Эндокринолог, диабетолог Еременко Наталия Викторовна

Постійно виїжджала для надання ургентної допомоги по санавіації до пацієнтів Запорізької області (кетоацидотичні стани, гіпоглікемічні та кетоацидотичні коми, тиреотоксичний криз та інші), консультувала лікарів інших ЛПЗ з проблем ендокринних захворювань. Була одним із творців школи самоконтролю пацієнтів із цукровим діабетом в ендокринологічному диспансері. Займалася навчання пацієнтів при виїздах у райони та під час проведення днів пацієнта з цукровим діабетом. Щодня консультувала пацієнтів у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії.

Упродовж своєї лікарської практики безперервно займається вдосконаленням знань і навичок, про що свідчать численні дипломи та сертифікати. Неодноразово була на циклах удосконалення в інститутах ендокринології та післядипломної освіти в Києві, Харкові. Відвідує конгреси в Україні та Європі.

Записатися на прийом до ендокринолога-діабетолога

    Запис через сайт є попереднім. Наш співробітник зв'яжеться з Вами для підтвердження запису до спеціаліста.

    У медичному центрі “Elitmed Service” займається лікуванням пацієнтів із різними ендокринними патологіями: щитоподібної залози, надниркових залоз, гіпофіза, а також у разі порушень менструального циклу, сексуальних розладів. Допоможе розібратися з причинами зайвої ваги, призначить відповідну терапію.

    Проводить прийом пацієнтів із цукровим діабетом, застосовує інсулінотерапію – призначення та корекція цукрознижувальних препаратів. Досвід і сучасні інсуліни дають змогу здійснювати це в амбулаторних умовах і в багатьох випадках уникнути госпіталізації.

    Використовує сучасні системи добового моніторингу рівня цукру в крові американської фірми “Medtronic”, що дає змогу проводити точну корекцію.

    Під час консультації навчає пацієнтів з питань способу життя, харчування, профілактики ускладнень.