Про нас

Медичний центр “ЕЛІТМЕД” надає висококваліфіковану допомогу в діагностиці та лікуванні цукрового діабету, ожиріння, захворювань щитоподібної залози і остеопорозу. У клініці консультують висококласні фахівці з проблем стравоходу і шлунку, печінки, підшлункової залози і кишківника. Ми використовуємо комплексний підхід, що включає взаємодію з суміжними спеціалістами, таких як дієтолога, кардіолога, невропатолога, судинного хірурга, спеціаліста по догляду за стопами, ревматолога, фахівців з УЗ-діагностики. Такий підхід відрізняє нас від багатьох інших медичних установ.

Тільки в нашому центрі Ви зможете:

  • отримати індивідуальний підхід до кожного пацієнта з гастроентерологічної, кардіологічної, ендокринологічної патологією;
  • добовий моніторинг глюкози (цукру крові) який дозволяє оцінити ефективність лікування цукрового діабету, виявити безсимптомні гіпоглікемії і гіперглікемії;
  • апаратний медичний педикюр – сама акуратна безпечна процедура догляду за ногами у пацієнтів;
  • школа пацієнтів з цукровим діабетом, де вас навчать харчуванню, способу життя, методам контролю цукрового діабету.

Вам проведуть діагностику на найсучаснішому медичному обладнанні, проконсультують лікарі вищої категорії, доктори та кандидати медичних наук.

Наші фахівці є членами міжнародних асоціацій, постійно отримують новий досвід під час відвідування міжнародних конференцій і впроваджують в свою практику останні новинки медицини.

У центрі працює маніпуляційний кабінет.