Діагностика та лікування щитоподібної залози

лечение щитовидной железы

У нашому медичному центрі ви можете пройти обстеження щитоподібної залози на сучасному апараті УЗД експертного класу (TOSHIBA Aplio 500, Японія), здати всі необхідні аналізи, отримати кваліфіковану консультацію та лікування щитоподібної залози лікарями-ендокринологами.

Причини порушень в роботі щитоподібної залози:

  • нестача йоду в їжі;
  • спадкова схильність;
  • збої в роботі імунної системи;
  • погана екологія;
  • прийом деяких лікарських препаратів;
  • стреси і ненормований робочий день;
  • постійне недосипання і хронічна інфекція.

Важливо знати!

Знижене вироблення гормонів щитоподібної залози проявляється збільшенням ваги і підвищенням вмісту холестерину в крові, слабкістю, сонливістю, підвищенням стомлюваності, набряками обличчя і кінцівок, депресивними станами, порушеннями сну, менструального циклу, зниженням потенції. Погіршення пам’яті та уваги можуть бути ознаками порушень функціонування щитоподібної залози.

При підвищеному виробленні гормонів щитоподібної залози виникають скарги на загальну слабкість, нездужання, безсоння і дратівливість. Відзначаються підвищення артеріального тиску, тремтіння в кінцівках або у всьому тілі, зниження ваги, порушення менструального циклу і зниження потенції. Також спостерігаються підвищена пітливість, непереносимість спеки, перебої в роботі серця, прискорене серцебиття.

Деякі захворювання щитоподібної залози залишаються з людиною на все життя, що змушує його пристосовуватися до змін, пов’язаних із захворюванням. З урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта, наші лікарі призначають відповідне лікування і спостерігають за станом пацієнта протягом усього курсу лікування.

Дуже важливо не запускати хворобу і звертатися до фахівців при появі перших симптомів. Будь-яка зміна форми і розмірів щитоподібної залози, наявність вузлів, кіст вимагає невідкладної консультації фахівця ендокринолога. Не варто займатися самолікуванням. Довірте своє здоров’я лікарям нашого центру, у яких за плечима понад 30 років професійного стажу.

Для профілактики захворювань щитоподібної залози, ми рекомендуємо проходити УЗД мінімум 1 раз на рік.

На сайті МОЗ ви можете ознайомитися з рекомендаціями, як зберегти нормальну роботу щитоподібної залози.