Виклик терапевта додому

У медичному центрі "Elitmed service" доступна нова послуга - виклик лікаря додому для пацієнтів із підозрою або підтвердженим випадком COVID-19.

Відчули різке погіршення самопочуття, а витрачати час на поїздку в медичний центр не хочеться або на руках маленька дитина, яку не можна залишити саму? Привід може бути різний, але відмовлятися від кваліфікованої допомоги лікаря не слід, викличте лікаря додому.

Консультацію проводить терапевт, який має досвід лікування пацієнтів з COVID – 19.

Огляд дома практично не відрізняється від стандартного прийому в центрі. Під час консультації лікар-терапевт з’ясовує всі особливості Ваших скарг, проводить ретельний огляд і дає рекомендації щодо необхідного обсягу обстежень, особливостей перебігу захворювання та лікування. 

Якщо буде потрібно вдатися до експрес-діагностики, у нас є необхідне портативне обладнання, яке дає змогу зробити ЕКГ, виміряти сатурацію та рівень глюкози в крові.

Також наш фахівець може зробити забір біоматеріалу для дослідження методом ПЛР на COVID-19.

Після огляду ви отримаєте консультативний висновок.

Як викликати лікаря-терапевта додому в Запоріжжі?

  1. Телефонуйте (067) 704-18-19 або заповніть форму зворотного зв’язку.
  2. Повідомте адміністратора про вашу проблему, після чого наш фахівець особисто зв’яжеться з Вами й уточнить час і деталі візиту.

Виїзд лікаря здійснюється за попереднім записом, після передоплати за послугу.

Вартість послуги – виклик терапевта

Звертаємо Вашу увагу, що дана послуга – це консультація лікаря, у разі невідкладного стану переконливе прохання звертатися до швидкої медичної допомоги.

Виклик лікаря